Quantcast

2+1, 118m2, 70000 euro i sapoperfunduar Misto Mame, Shitje

€ 70.000,00
 • 2118 m
Numri References
RF951724
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 118m2, 70000 euro i sapoperfunduar Misto Mame
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
118 m
Siperfaqa totale
118 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
3
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 118m2, 70000 euro, i sapoperfunduar ne Misto Mame! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon , 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mire administruar me punime shume cilesore me sistem kapot dhe termoizolim. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Krahas apartamentit ne shitje jane edhe dy garazhde per makinen me vlere 15000 euro ekstra. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 292 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto