Quantcast

2+1, 126m2, 300 euro ne Ali Dem prane Piro Manit, Qera

€ 300,00
 • 1126 m
Numri References
RF122391
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Ali Demi
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 126m2, 300 euro ne Ali Dem prane Piro Manit
Prona ne
Qera
Siperfaqa
126 m
Siperfaqa totale
126 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera| apartament 2+1, 126m2, 300 euro ne Ali Dem prane Piro Manit. Ndodhet ne katin e dyte totalisht i mobiluar. I organizuar ne nje sallon, nje kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Preferohen per kohe te gjate. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 232 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto