Quantcast

2+1, 58m2, 62000 euro tek Brryli! , Shitje

€ 62.000,00
 • 58 m
Numri References
RF883552
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Brryli
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 58m2, 62000 euro tek Brryli!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
58 m
Siperfaqa totale
58 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | apartament 2+1, 58m2, 62000 euro tek Brryli! Apartmenti shitet i mobiluar. I organizuar ne: nga 1 sallon i bollshem, 1 paradhome, 1 dhome gjumi, 1 koridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Telefononi Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 354 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Brryli) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto