Quantcast

2+1 65m2, 52000€ ne Kombinat!, Shitje

€ 52.000,00
 • 165 m
Numri References
RF322977
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kombinat
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1 65m2, 52000€ ne Kombinat!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 65m2, 52000€ ne Kombinat! Apartamenti ndodhet ne qender te Kombinatit, shume prane lulishtes. Eshte i organizuar ne dy dhoma, nje ambient gatimi , 1 tualet dhe nje korridor.Gezon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka drejtim jug-lindje. Eshte i pershtatshem per tu perdorur si aktivitet biznesi, nje pjese te shpenzimeve i mbulon pronari! Cmimi okazion per zonen ku ndodhet apartamenti. Per nje vizite ne prone kontakto Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 244 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Kombinat) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto