Quantcast

2+1, 67 m2, 65000 euro me hipoteke tek Xhamlliku! , Shitje

€ 65.000,00
 • 67 m
Numri References
RF117241
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Xhamlliku
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 67 m2, 65000 euro me hipoteke tek Xhamlliku!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
67 m
Siperfaqa totale
67 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 67 m2, 65000 euro me hipoteke tek Xhamlliku! Ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e 3. Shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi Lindje. Kontakto Tean per nje vizite ne prone +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 221 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Xhamlliku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto