Quantcast

2+1, 70m2, 55000 euro, me hipoteke, 21 Dhjetori, Shitje

€ 55.000,00
 • 170 m
Numri References
RF829315
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
21 Dhjetori
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 70m2, 55000 euro, me hipoteke, 21 Dhjetori
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 70m2, 55000 euro, me hipoteke, i arreduar te 21 Dhjetori! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati me tulla te kuqe. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim lindje-perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 313 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, 21 Dhjetori) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto