Quantcast

2+1, 90m2, 63000 euro, i mobiluar, Don Bosko!, Shitje

€ 63.000,00
 • 190 m
Numri References
RF458314
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 90m2, 63000 euro, i mobiluar, Don Bosko!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | apartament 2+1, 90m2, 63000 euro, i mobiluar, me hipoteke ne Don Bosko! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8, jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona i ka te gjitha facilitet e jeteses, dhe apartamenti ka ndricim te mire natyral. Orientimi juglindje e ben te preferuar si dhe planimetria e shfrytezueshme e apartamentit eshte favor. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 367 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto