2+1, 90m2, me hipoteke 62000€ i mobiluar te Astir, Shitje

€ 62.000,00
 • 190 m
Numri References
RF544527
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 90m2, me hipoteke 62000€ i mobiluar te Astir
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet| apartament 2+1, 90m2, me hipoteke 62000€ i mobiluar te Astiri! Apartmenti eshte shume prane qendres se Tiranes ne nje zone shume te qete per te jetuar dhe oportunitet shume i mire per ta dhene me qera. Shitet i mobiluar. Mobilimi eshte bashkekohor dhe ne te perfshihen edhe elektroshtepiaket. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 sallon i bollshem,2 dhoma gjumi, 1koridor, 1tualet . Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Tualeti dhe kuzhina kane dritare , planimetri e rregullt, hapesire e shfrytezueshme! Per me shume informacion dhe nje viizte ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 217 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto