Quantcast

2+1,98 m2, 90.000 euro tek Kodra e Diellit! , Shitje

€ 90.000,00
 • 98 m
Numri References
RF383923
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kodra e Diellit
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1,98 m2, 90.000 euro tek Kodra e Diellit!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
98 m
Siperfaqa totale
98 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1,98 m2, 90.000 euro tek Kodra e Diellit! Apartamenti ndodhet ne pallat te ri , ne katin e 3 me ashensor shume tek Rezidenca Kodra e Diellit. Eshte i organizuar ne 1 soxhorno + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne kompleks banimi dhe eshte i aksesueshem nga cdo sherbim social. Orientimi jug-lindje favorizon apartamentin ndersa plus eshte edhe hapesira e gjelber perreth. Shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti gezon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 332 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kodra e Diellit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto