2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht, Shitje

€ 75.500,00
 • 191 m
Numri References
RF208093
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Yzberish -Rruga: Thoma Koxhaj
Kontakt
0692238499
Titulli
2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
91 m
Siperfaqa totale
91 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2 + 1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016 me Dokumentacion te Rregullt | Ashensor me Karte | Zona Ofron Parkim | Shtruar me PARKET Cilesor | Mobilim Cilesor/ I RI (mobiljet te gjitha cilesore MARKAT DHE CILESIA ME E SHTRENJTE) | Kuzhine Super e Investuar 100 % Druri | Pajisje te Teknologjise se Fundit | Dritare Dopio Xham / Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike te Reja

Q943

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon
- kuzhina super e investuar Druri me bango KORIAN 3000 euro edhe e gjitha druri
- 1 tualet
- 1 korridor
- 2 ballkone

- KATI 6
- KATET E PALLATIT: 8
- PALLAT I RI ( I VITIT 2016) ME CILESORI NE ZONE PER CILESINE E NDERTIMIT
- ORIENTIKI PERFEKT: JUG ( NGA MENGJESI DERI MBASDITE DJELL)
- INVESTIMI TOTAL I HEDHUR NE APARTAMENT ME FATURA : 3300000 LEK (33 MILJON LEK OSE RRETH 27000 EURO)

- Sip totale: 93 m2
- Sip Bruto e certifikuar: 81 m2

Karakteristika:

- PARKET DRURI ( I blere 20 euro m2)
- Mobilim Cilesor/ I RI (mobiljet te gjitha cilesore MARKAT DHE CILESIA ME E SHTRENJTE)
- Grila elektrike + rrjet
- ASHENSOR me KARTE
- Zona ofron PARKIM
- 3 KONDICIONERA iverter klasi A++ Multisplit (mitubishi te gjith kondicioneret jane te lidhur ne nje motor)
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: Wirlpool dhe miele)
- Kuzhina super e investuar Druri 100%
- vetem bango i kuzhines me materilin me te mire ne bote, e derdhur, KORIAN ka kushtuar 3000 euro
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes ( gjith diten diell)
- Orientimi: jug
- Me pajisje te teknologjise se fundit

- Izolim akustik
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera edhe pallati )

Cmimi: 75,500 Euro

Tel ose Whatsapp: 0692238499
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 132 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberish -Rruga: Thoma Koxhaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto