Quantcast

2+1 me hipoteke 105 m2 ,103000euro tek Liqeni! , Shitje

€ 103.000,00
 • 2105 m
Numri References
RF162271
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Liqeni
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1 me hipoteke 105 m2 ,103000euro tek Liqeni!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 105 m2 ,103000euro tek liqeni! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6katesht te Kopshti Zologjik. Ka nje hapesire prej 105m2, i organizuar ne nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti shitet bosh ose i arreduar dhe ka punime cilesore. Apartamenti ka ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 113 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Liqeni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto