Quantcast

2+1 me hipoteke 75m2 i saporestauruar ne Don Bosk, Shitje

€ 65.000,00
 • 175 m
Numri References
RF112796
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1 me hipoteke 75m2 i saporestauruar ne Don Bosk
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 75m2 i saporestauruar ne Don Bosko 65000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati me ashensor. Ka nje hapesire prej 75m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 41 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto