2+1 me Hipoteke / Fresku, Shitje, Tirana

€ 50.000
  • 196 m
Numri References
RF212577
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Shefqet Kuka ,Fresku
Kontakt
0692040124
Titulli
2+1 me Hipoteke / Fresku
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,2 ballkone,1 dhome ndenje (+ ambient gatimi),1 tualet.Eshte me orientim nga jugu,i arreduar në mënyrë bashkohore.Eshte me planimetri dhe dokumentacion të rregullt . Adresa: Rruga Shefqet Kuka (Fresku) Siperfaqe: 96.7 m2 Kati: 6 (i fundit) Cmimi: 50.000 EURO I panegociushem Per me shume info na kontaktoni ne numrin e tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 1004 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Shefqet Kuka ,Fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto