2+1 modern Misto Mame, Shitje, Tirana

€ 65.000
 • 197 m
Numri References
RF182273
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga Thoma Koxhaj
Kontakt
0673333381
Titulli
2+1 modern Misto Mame
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
97 m
Siperfaqa totale
107 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2012
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne zonen e Misto Mames ne Tirane, prane pallatave Cabej.
Banesa shtrihet ne katin e 7-te dhe te fundit te pallatit, me ashensor, administrim dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme per banim.
Apartamenti ka siperfaqe totale 107 m2 dhe siperfaqe me hipoteke 97 m2.
Hapesira eshte e ndare ne korridor ne hyrje, sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Avantazh i prones jane investimet qe jane bere ne prone dhe mobilimi qe perfshihet ne cmim.
Ne te do te gjeni: parket cilesor, kuzhine moderne me pajisje nga me te mirat, sistem qendror kondicionimi, mobilje bashkekohore, etj.
Kondicioneret jane te sistemit smart te cilat i komandoni qe nga jashte shtepise suaj.
E orientuar nga jugu dhe perendimi, shtepia eshte plot drite dielli natyrale.
Cmimi: 65'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1289 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga Thoma Koxhaj ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto