Quantcast

2+1 ne shitje prane qendres Globe, Tirane, Shitje

€ 143.000,00
 • 191.0 m
Numri References
RF754035
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr. Kavajes
Kontakt
0673333382
Titulli
2+1 ne shitje prane qendres Globe, Tirane
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.100,00
Siperfaqa
91.0 m
Siperfaqa totale
130 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
>10
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes prane Qendres Tregtare Globe ne Tirane, shume prane zones se 21 Dhjetorit dhe pallatit me shigjeta ne Tirane.
Banesa me siperfaqe totale 130 m2 ndodhet ne katine e XI-te dhe te fundit te banimit te nje pallati i cili disponon ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Ky apartament eshte i ndare ne: korridor, sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone te mbyllura.
Banesa ne brendesi ka punime shume cilesore si parketi i drurit, dyert e drurit, dritaret dopio xham, kuzhina e punuar me dru geshtenje te ardhur nga jashte, oxhak funkional etj.
Apartamenti eshte i orientuar nga Jugu dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Banesa ofrohet bosh ne cmim.

Cmimi: 1100 euro/m2
Info: Jona Real Estate +355 67 33 33 382
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2030 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto