Quantcast

2+1 PROKURORIA TIRANE, Shitje

€ 98.000,00
 • 193 m
Numri References
RF680773
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
prokuroria tirane
Kontakt
0682371403
Titulli
2+1 PROKURORIA TIRANE
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
93 m
Siperfaqa totale
93 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1, në katin e 7 të një pallati të ri i pajisur me ashensorë. Apartamenti është i organizuar ne sallonin e ndenjes me ambjentin e gatimit të përbashkët, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Sipërfaqja e apartamentit është 93m2 .Apartamenti ka punime shumë cilësore dhe shitet i mobiluar. Ofron të gjitha facilitete për jetës komode . Zona ku ndodhet apartamenti ka akses shumë të mirë si për në brendësi të Tiranës dhe jashtë saj .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 214 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, prokuroria tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto