2+1 te rruga Bardhyl , Shitje

€ 68.000,00
 • 180 m
Numri References
RF134084
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Bardhyl
Kontakt
0673333381
Titulli
2+1 te rruga Bardhyl
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Bardhyl ne Tirane, shume prane Bar Oslos dhe rruges Qemal Stafa.
Banesa shtrihet ne katin e 5-te dhe te parafundit te pallatit ekzistues.
Siperfaqja me hipoteke prej 80 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, dhome cifti, dhome femijesh, ballkon dhe banjo.
Shtepia eshte e orientuar nga lindja, plot drite dielli natyrale.
Cmimi: 68'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 067333 3381

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1463 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Bardhyl) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto