2+1+verande shitje te Fusha Zeze , Shitje

€ 150.000,00
 • 2107 m
Numri References
RF596301
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Frederik Shiroka
Kontakt
0673333381
Titulli
2+1+verande shitje te Fusha Zeze
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
107 m
Siperfaqa totale
174 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane, shume prane rruges se Kavajes, zones se 21 Dhjetorit dhe zones se Ambasadave.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja prej 107 m2 eshte e ndare ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Avantazh i prones eshte veranda prej 67 m2 te cilen mund ta shfrytezoni si ne vere ashtu edhe dimer.
Ka nje kuzhine moderne, kolltuqe lekure, ngjyra te theksuara ne lyerje dhe mbi te gjitha ngrohje qendrore.
Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi personal. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Cmimi: 150'000 euro Informacion: agjensi Jona 067333 3381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1362 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Frederik Shiroka ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto