Quantcast

3+1 103m2 me hipoteke tek Treni i restauruar , Shitje

€ 75.000,00
 • 1103 m
Numri References
RF810829
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Treni
Kontakt
0695562905
Titulli
3+1 103m2 me hipoteke tek Treni i restauruar
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
103 m
Siperfaqa totale
103 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1 103m2 me hipoteke tek Treni i restauruar 75000 euro i diskutueshem! Apartamenti ka nje hapesire prej 103m2 dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje ambient gatimi dhe sallon, nje tualet me dritare. Ndodhet ne rrugen Karl Gega ne zonen e Trenit,ne katin e dyte, ne nje zone shume te zhvilluar dhe me akses me rrugen kryesore. Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe shitet pjeserisht i arreduar. Ka orientim jug-lindje, ndricim te mire antyral, pallat me tulla silikate. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 158 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Treni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto