Quantcast

3+1, 90 m2, 60000 Euro me hipoteke ne Allias, Shitje

€ 60.000,00
  • 190 m
Numri References
RF640154
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Allias
Kontakt
0695562905
Titulli
3+1, 90 m2, 60000 Euro me hipoteke ne Allias
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
  • Sistem ngrohje
  • Pishine
  • Dhome Ndenje
  • Telefon
  • Ballkon
  • Aneks
  • Tarace
  • Sistem Alarmi
  • Oborr/Kopesht
  • Parket
  • E Mobiliuar
  • Zjarrfikse
  • Main Floor Bathroom
  • Main Floor Bedroom
  • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 Euro me hipoteke tek rruga Myslym Keta, perballe me Kinosdudion! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre dhoma gjumi , nje koridor shperndares, dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per vizite ne prone kontaktoni agjentin
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 174 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Allias) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

    Nuk ka prona per tu krahasuar
    The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
    Shkruaj Raportin Tend
    Loading...
    Are you sure you want to cancel your report?
    Anëtaresohu
    Përdoruesi
    Fjalëkalimi
    Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto