Quantcast

3+1 cilesor te Liqeni Thate , Shitje

€ 151.200,00
 • 2144 m
Numri References
RF154079
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Hamdi Garunja
Kontakt
0673333381
Titulli
3+1 cilesor te Liqeni Thate
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.050,00
Siperfaqa
144 m
Siperfaqa totale
144 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Hamdi Garunja ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Banesa shtrihet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, ndertuar ne 2018, me cilesi te larte ndertimi.
Me siperfaqe 144 m2 ne te hyre do te gjeni korridorin, sallon i bollshem ndenje me aneksin e gatimin dhe ballkon, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Ballkoni ju ofron pamje relaksuese te mrekullueshme te liqenit te thate dhe gjelberimit perreth.
Pallati ju mundeson ashensor cilesore, administrim, mundesi parkimi, etj.
Ne proces hipotekimi. Cmimi; 1050 euro/m2 i diskutueshem Informacion: agjensia imobiliare Jona 067333 3381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1467 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Hamdi Garunja) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto