3+1 shitje Komuna Parisit , Shitje, Tirana

€ 112.500
 • 2125 m
Numri References
RF198978
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Tish Dahia
Kontakt
0673333381
Titulli
3+1 shitje Komuna Parisit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 900
Siperfaqa
125 m
Siperfaqa totale
125 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Kati
8
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Tish Dahia ne Tirane, ne katin e VIII-te banim.
Pallati ju mundeson 2 ashensore, administrim si dhe termoizolim te jashtem.
Siperfaqja e brendshme me hipoteke eshte 125 m2 e organizuar ne: korridor ne hyrje, sallon i madh ndenje me ballkon te mbyllur, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo me dritare per ajrosje.
Banesa ka organizim shume te mire dhe eshte plot drite dielli natyrale.
Zona eshte mjaft e njohur ne kryeqytet duke plotesuar te gjitha fasilitetet e nevojshme per banim si dhe lehtesisht e aksesueshme me rruget kryesore te Tiranes. Cmimi: 900 eur/m2 Informacion: Jona real estate 06733 33381

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 534 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Tish Dahia) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto