Quantcast

4+1 160 m2, i arreduar, me hipoteke tek Ali Demi!, Qera

€ 100.000,00
 • 1160 m
Numri References
RF148210
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Ali Dem
Kontakt
0695562905
Titulli
4+1 160 m2, i arreduar, me hipoteke tek Ali Demi!
Prona ne
Qera
Siperfaqa
160 m
Siperfaqa totale
160 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
4+1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 4+1 i arreduar, 160 m2, 100000 euro, me hipoteke tek Ali Demi! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 4 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete, 2 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare, ofron te gjitha facilitetet e jeteses duke patur akses kyce per cdo veprimtari. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me tulla silikate, ka ndricim te mire natyral, me orientim jug- lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, te gjitha dhomat jane me dritare dhe me drite, te dyja tualetet jane me dritare. Punime mjaft cilesore, i restauruar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 161 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Dem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto