Quantcast

87 m2, 78000 euro i arreduar, afer Delijorgjit, Shitje

€ 78.000,00
 • 187 m
Numri References
RF157509
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Adresa
Rruga e Kavajes
Kontakt
0695562905
Titulli
87 m2, 78000 euro i arreduar, afer Delijorgjit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
87 m
Siperfaqa totale
87 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
10
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1, 87 m2, 78000 euro i arreduar, afer Kompleksit Delijorgji me hipoteke! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 dhome e vogel, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 263 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto