Ambjent, Misto Mame, Shitje, Tirana

€ 62.000
 • 49 m
Numri References
RF100021
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0695610929
Titulli
Ambjent, Misto Mame
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
49 m
Siperfaqa totale
49 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Ambient Biznesi
Kati
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë ambjent në një zonë në zhvillim dhe të preferuar të Tiranës, Misto mame. Ambjenti ka sipërfaqe prej 49m2, së bashku më verandën. Disponon hyrje të dedikuar me shkallë, dhe fasadë të madhe xhami. Është opsion mjafti i mirë për zhvillimin e shumëllojshmërie biznesesh pasi ka pozicion strategjik, buizë rruge. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 620 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto