Ap 2+1,105 m2 110000 euro i arreduar te K.Parisit, Shitje, Tirana

€ 110.000
 • 1105 m
Numri References
RF316753
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0695562905
Titulli
Ap 2+1,105 m2 110000 euro i arreduar te K.Parisit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | apartament 2+1, 105 m2, 110000 euro i arreduar, tek Komuna e Parisit me hipoteke! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte i viteve te fundit, i pajisur me dokumentacion te rregullt. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 98 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto