Quantcast

ap 2+1 , 87.7 m2 , 73000 euro te gjiri i Lalzit, Shitje

€ 73.000,00
 • 187 m
Numri References
RF120845
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Gjiri i Lalzit
Kontakt
0699197957
Titulli
ap 2+1 , 87.7 m2 , 73000 euro te gjiri i Lalzit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
87 m
Siperfaqa totale
87 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1 , 87.7 m2 , 73000 euro te kompleksi Lura 2 ne Gjirin e Lalzit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks turistik i ndertuar ne vitet e fundit . Punimet jane shume cilesore, apartamenti eshte i organizuar ne: 1 soxhiorno e madhe, 2 dhoma gjumi si dhe 1 tualet. Ka 1 ballkon te madh dhe pallati ka perpara e mbrapa lulishte, si dhe nje hapesire te madhe. Apartamenti nuk eshte banuar me pare. Per me shume detaje kontaktoni Ardjanin: +355 69 91 97 957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 255 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Gjiri i Lalzit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto