Quantcast

Aparatment 2+1, Shitje

€ 81.000,00
 • 2108 m
Numri References
RF573943
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Liqeni i Thate
Kontakt
0693413232
Titulli
Aparatment 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750,00
Siperfaqa
108 m
Siperfaqa totale
108 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 tek “Liqeni i Thatë”. Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-të të banimit në një pallat të ri. Apartamenti ka një sipërfaqe të brendshme prej 95.6 m2 dhe sipërfaqe totale prej 108m2.
Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, të mjaftueshëm, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ka ndriçim gjatë gjithë kohës, me orientim nga lindja.

Cmimi 81000 euro

Cmimi 750 euro/m2

https://www.eliteproperties.al/property/3054/shitet-apartament-2-1-tek-liqeni-i-that%C3%AB?type=For%20sale
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 361 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Liqeni i Thate) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto