Aparatment 2+1, Shitje, Tirana

€ 55.715
 • 1101.3 m
Numri References
RF416129
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
liqeni artificial i tiranes
Kontakt
0696092993
Titulli
Aparatment 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 550
Siperfaqa
101.3 m
Siperfaqa totale
101.3 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament ne shitje 2+1 prane Liqenit Artificial te Tiranes (OKAZION)
Shitet apartament 2+1 në një zonë të qetë larg zhurmave të qytetit.
Apartamneti ka një sipërfaqe prej 101.3 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete si edhe nje verande me siperfaqe 21.5 m2.
Ndodhet në katin e perdhe të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 550 euro/m2

2436
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1485 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, liqeni artificial i tiranes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto