Aparatment 2+1, Shitje

€ 85.000,00
 • 2105 m
Numri References
RF144549
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Porcelan
Kontakt
0694615510
Titulli
Aparatment 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700,00
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
121 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 ne ish Porcelan, ne Rrugen Xhanfize Keko Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja, ne kryqezim te rrugeve kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banimi te nje pallati te ri, me pamje nga mali i Dajtit me hapesire dhe qetesi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 te brendeshme dhe 16 m2 siperfaqe te perbashket, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri me vaske dhe tjetri me gabine dushi, dy ballkone, hapesire per garderobe dhe korridor. E gjithe apartamenti ka nje siperfaqe te organizuar shume mire cdo hapesire. Apartamenti shitet i mobiluar i gjithi, me punime cilesore qe nga guri quartz ne ambientin e gatimit, stuko veneciane, punime te mira dhe cilesore, si dyert parketi tavani i varur e cdo detaj tjeter. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 85 000 euro.

Id 2573
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1108 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto