Aparatment 2+1shitet, Shitje

€ 114.000,00
 • 297.5 m
Numri References
RF159546
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Dibres
Kontakt
0694615510
Titulli
Aparatment 2+1shitet
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.170,00
Siperfaqa
97.5 m
Siperfaqa totale
97.5 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
5
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2016
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, 4 Deshmoret.
Shitet apartament ne rruge kryesore, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne faze suvatimi, ne katin e peste, me pamje nga Mali i Dajtit dhe rruga kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 97.5m2 te organizuar, ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, ne dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 1170 euro/m2.
Cmimi total 114.000 euro.

id2694
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 713 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto