Apartament 1+1, 2+1 te rruga 5 maj, Shitje, Tirana

€ 51.000
  • 168 m
Numri References
RF165818
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga 5 maj
Kontakt
0692040124
Titulli
Apartament 1+1, 2+1 te rruga 5 maj
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750
Siperfaqa
68 m
Siperfaqa totale
68 m
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E Re
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shesim Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne rrugen 5 maj, kompleksi eshte ne faze te avancuar punimesh dhe ka nje cilesi te larte
Per info na kontaktoni ne nr tone 0692040124 ose na vizitoni ne zyrat tona prane Kullave Binjake kati II, Albanian Real Estate
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1290 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga 5 maj) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto