Quantcast

Apartament 1+1 48m2 Kombinat -- 32,000 , Shitje

€ 32.000,00
 • 148 m
Numri References
RF915956
Lokaliteti
Adresa
Kombinat
Kontakt
0694672955
Titulli
Apartament 1+1 48m2 Kombinat -- 32,000
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
48 m
Siperfaqa totale
48 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet 1+1 ne Kombinat 32000 euro ,48m2 me hipteke .Apartamenti ndodhet në katin e 3º të një pallati ekzistues . Hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar. E investuar totalisht, suvatim i ri, instalime elektrike, instalime hidraulike, punime gipsi, etj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 86 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Kombinat) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto