Quantcast

Apartament 1+1, 60m2, 47000 euro Tregu Elektrik, Shitje

€ 47.000,00
 • 160 m
Numri References
RF176756
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Tregu Elektrik
Kontakt
355676959395
Titulli
Apartament 1+1, 60m2, 47000 euro Tregu Elektrik
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | apartament 1+1, 60m2, 47000 euro i mobiluar, me hipoteke tek Tregu Elektrik! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet, 1 ballkon . Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e peste jo te fundit, te nje pallati te ri. Zona i ka te gjitha facilitet e jeteses, dhe apartamenti ka ndricim te mire natyral, me orientim lindje-perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 3
  • Totali votave: 5
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 366 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto