Quantcast

Apartament 1+1 66m2 Tek Casa italia -- 40,000 €, Shitje

€ 40.000,00
 • 166 m
Numri References
RF634058
Lokaliteti
Adresa
Casa Italia
Kontakt
0694672955
Titulli
Apartament 1+1 66m2 Tek Casa italia -- 40,000 €
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
66 m
Siperfaqa totale
66 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 66m2 , tek Spitali Hygea me hipoteke 40000euro! Ka nje hapesire prej 66m2 ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. Apartamenti ka organizim shume te mire Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 65 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Casa Italia) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto