Quantcast

Apartament 1+1 72m2 Misto Mame -- 53,000 €, Shitje

€ 53.000,00
 • 172 m
Numri References
RF210231
Lokaliteti
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0694672955
Titulli
Apartament 1+1 72m2 Misto Mame -- 53,000 €
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
72 m
Siperfaqa totale
72 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1, 72m2, pjeserisht i mobiluar, 53000 euro ne Misto Mame! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor dhe punime teper cilesore. Ka nje hapsire prej 72m2 te organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje korridor shperndares dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perendim si dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 60 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto