Quantcast

Apartament 1+1, Konstudio, Shitje

€ 61.000,00
 • 81 m
Numri References
RF339326
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kinostudio
Kontakt
0693389742
Titulli
Apartament 1+1, Konstudio
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
81 m
Siperfaqa totale
81 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
6
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet larg zhurmës së qytetit dhe me ajërin më të pastër në Tiranës, në Kinostudio, pranë Telveizionit Klan. Ndodhet në një kompleks të ri pallatesh, ndërtim i 2016, kati i gjashtë, jo i fundit. Ka sipërfaqe prej 81.4 më kun ë përbërje të saj disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ka pozicionim shumë të mirë ndaj dritës natyrale me orientim lindje.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1156 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kinostudio) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto