Apartament 1+1 me cmim oferte 50.758 euro, Shitje, Tirana

€ 50.758
 • 161.9 m
Numri References
RF455919
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.4
Adresa
Ministria e Mbrojtjes, Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
Kontakt
00355697004040
Titulli
Apartament 1+1 me cmim oferte 50.758 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
61.9 m
Siperfaqa totale
61.9 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti 1+1 ne Tower Bridge 3 perfekt për dy të dashuruar për vetëm 50,758 €. Dhurata e Orion këtë Shën Valentin, për çiftin që do të zgjedhë këtë apartament: Kuzhina!
Apartamenti me sipërfaqe 61.9m2, me orientim nga veri-perëndimi, i mirë organizuar me 1 dhomë gjumi, 1 tualet, zonën e gatimit dhe zonën e ndenjes.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1884 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.4, Ministria e Mbrojtjes, Rruga e Dibrës, Tirana, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto