Apartament 1+ 1 me hipoteke / perballe vizion +, Shitje, Tirana

€ 56.000
  • 175 m
Numri References
RF102216
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Don Bosko
Titulli
Apartament 1+ 1 me hipoteke / perballe vizion +
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 746
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 349 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Don Bosko ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto