Apartament 1+1 me Hipoteke, Shitje, Tirana

Lek 5.200.000
 • 153.8 m
Numri References
RF102338
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.4
Adresa
Rruga Qemal Stafa, P.10, AP.3, prane Venue Club
Kontakt
00355694098563
Titulli
Apartament 1+1 me Hipoteke
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
53.8 m
Siperfaqa totale
53.8 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartamente 1+1 ne pallat ekzistues. Apartamenti ka orientim Lindje/Perendim, ne kat te 2-te, i mireorganizuar me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit me vete, 1 tualet dhe koridor. Apartamenti eshte i pajisur me Hipoteke dhe shitet pjeserisht i mobiluar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 877 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.4, Rruga Qemal Stafa, P.10, AP.3, prane Venue Club) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto