Quantcast

apartament 1+1 me verande per shitje prane Qendres, Shitje

€ 85.000,00
 • 1116 m
Numri References
RF120371
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Him Kolli, Tirane
Kontakt
0673333385
Titulli
apartament 1+1 me verande per shitje prane Qendres
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
116 m
Siperfaqa totale
116 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen Him kolli ne Tirane, midis rruges myslym Shyri dhe rruges se Kavajes.
Ai shtrihet ne katin e 6-te, te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Siperfaqja totale prej 116 m2 ku vetem 9 m2 jane ambiente te perbashketa, eshte e ndare ne 45 m2 hapesir e brendeshme dhe 62 m2 verande.
Organizohet ne: sallon ndenje, dhome gjumi, korridor dhe tualet.
Vecoria e kesaj prone eshte veranda me siperfaqe te madhe, e cila eshte e pershtatshme per mbledhje familjare.
Gjithashtu prona eshte e orientuar nga liindja, qe i jep drite natyrale gjate dites.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1074 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Him Kolli, Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto