Apartament 1+1, Mine Peza, Shitje, Tirana

€ 51.000
  • 56 m
Numri References
RF545315
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Mine Peza
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartament 1+1, Mine Peza
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
56 m
Siperfaqa totale
56 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
3
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues, në një zonë shumë të mirë dhe pranë qëndrës të Tiranës, Rruga `Mine Peza`. Ka sipërfaqe prej 56m2, në përbërje të të cilit janë salloni i ndjenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • 54 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Mine Peza) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto