Apartament 1+1 ne shitje te Spitali Pediatrise , Shitje, Tirana

€ 35.000
 • 140 m
Numri References
RF287565
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr. Kongresi Manastirit
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1+1 ne shitje te Spitali Pediatrise
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
40 m
Siperfaqa totale
40 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane, prane spitalit te femijve.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te dhe te parafundit te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe.
Shtepia ka siperfaqe 40 m2 te certifikuar.
Apartamenti eshte i ndare ne: korridor ne hyrje, sallon, aneks, dhome gjumi, depo, balkon dhe tualet.
Banesa eshe e mobiluar me te gjitha si dhe ka kondicioner.
Apartamenti ka orientim nga lindja, plote me drite natyrale.
Ne cmim ky apartament perfshin dhe mobilimin.

Cmimi: 35000 euro
Info: Jona Real Estate +355 67 33 33 382
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 643 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rr. Kongresi Manastirit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto