Quantcast

Apartament 1+1, Sheshi Wilson, Shitje

€ 60.000,00
 • 55 m
Numri References
RF175041
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Sheshi Wilson
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartament 1+1, Sheshi Wilson
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
55 m
Siperfaqa totale
55 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
5
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë një apartament në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt, pranë Sheshit wilson, Rruga Abdyl Frashëri. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati 5-katësh dhe ka sipërfaqe prej 55m2. Përbëhet nga salloni me ambjenti n e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me shije me pajisje bashkëkohore. Disponon dokumenatcion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1773 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Sheshi Wilson) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto