Quantcast

APartament 1+1, te Fresku, Shitje

€ 42.000,00
 • 74 m
Numri References
RF546923
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
te Fresku
Kontakt
0695610929
Titulli
APartament 1+1, te Fresku
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
74 m
Siperfaqa totale
74 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri i cili pozicionohet në një zonë në zhvillim dhe larg zhurmës së qytetit, te Fresku. Gjendet në katin e parë banim me sipërfaqe prej 74m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve ku në përbërje të tij ka sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Ka pozicion mjaft të mirë ndaj dritës natyrale me orientim jug.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1428 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, te Fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto