Quantcast

Apartament 1+1 te Kompleksi Home-Plan,afer 21-shit, Shitje

€ 81.100,00
 • 169,3 m
Numri References
RF480088
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kompleksi Home-Plan,afer 21-Dhjetorit
Kontakt
0694370227
Titulli
Apartament 1+1 te Kompleksi Home-Plan,afer 21-shit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Siperfaqa
69,3 m
Siperfaqa totale
81,1 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
9
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2014
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e 9-të në objektin “Eagle in flight” projektuar nga arkitekti me fame botërore Daniel Libeskind.Ky objekt është pjesë e kompleksit ”Home Plan”, projekti i të cilit tejkalon konceptin e rezidencës tradicionale duke dhënë dritë, hapësirë dhe individualitet banorëve të saj.
Organizimi: korridor hyrës dhe shpërndarës, zona e ditës me ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies,e ndricuar nga një vetrate e madhe e ballkonit frances, dhomë gjumi me hapësirë te bollshme, tualet me dritare totalisht i plotësuar nga pllaka dhe hidro-sanitare moderne.
Vlera të shtuara: fasada dhe dritare termike për kushte optimale të temperaturës së brendshme në apartament, sistemime dhe hapësira të gjelbëruara, ujë 24 orë, miëmbajtje të ambjenteve të përbashkëta dhe komunitet i përzgjedhur.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 178 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kompleksi Home-Plan,afer 21-Dhjetorit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto