Quantcast

Apartament 2+1 100m2 Astir -- 63,000 €, Shitje

€ 63.000,00
 • 288 m
Numri References
RF164275
Lokaliteti
Adresa
Unaza e Re , Astir
Kontakt
0694672955
Titulli
Apartament 2+1 100m2 Astir -- 63,000 €
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
88 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1,100m2, 63000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon qe aksesohet nga te dy dhomat dhe salloni .Apartamenti ka ndricim natyral dhe ndodhet ne Astir afer Vila L.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 69 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Unaza e Re , Astir ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto