Quantcast

Apartament 2+1, 120m2, 84000 eur, Don Bosko, Shitje

€ 84.000,00
 • 2120 m
Numri References
RF192124
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0697879563
Titulli
Apartament 2+1, 120m2, 84000 eur, Don Bosko
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Okazion| Shitet apartament 2+1, 120m2, 84000 euro tek Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me hipoteke. Punimet jane te mira. Orientimi lindje- perendim. Ndricim shume i mire dhe natyral. Format e apartamentit jane te rregullta. I perbere nga 1 Sonxhorno e madhe, 2 dhoma, 2 tualete, 1 ballkon i madh. Cmimi i diskutueshem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 539 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto