Quantcast

Apartament 2+1, 130 m2, 86000 euro Irfan Tomini, Shitje

€ 86.000,00
 • 2130 m
Numri References
RF126115
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Irfan Tomini
Kontakt
0697879563
Titulli
Apartament 2+1, 130 m2, 86000 euro Irfan Tomini
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
9
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 130m2, 86000 euro, me hipoteke, pjeserisht i arreduar te Irfan Tomini! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e nente me ashensor. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim jug-perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni 0697879563
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 339 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Irfan Tomini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto