Apartament 2+1, 65m2, 66000 euro. tek Mine Peza, Shitje

€ 66.000,00
 • 165 m
Numri References
RF194193
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Mine Peza
Kontakt
0684250414
Titulli
Apartament 2+1, 65m2, 66000 euro. tek Mine Peza
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 66.000,00
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | apartament 2+1,65 m2, 66000 euro, i arreduar, tek Mine Peza me hipoteke! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor . Zona i ka te gjitha facilitet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyra. Per me shume detaje kontaktoni 0684250414
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 97 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Mine Peza) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto